Починаючи з 13 липня, літак експлуатується на регулярних маршрутах компанії WINDROSE Київ-Москва-Київ, Київ-Ташкент-Київ та Київ-Сімферополь-Київ. Також лайнер використовується для виконання рейсів на деяких чартерних напрямках.

Власником літака Embraer E-jet-195, котрий надійшов до парку WINDROSE, є компанія GECAS. Орендодавцем лайнера виступає арабська компанія National Air Services (NAS). Авіаперевізник WINDROSE використовуватиме повітряне судно на умовах договору операційного лізингу.

Нагадаємо, що у парку авіакомпанії WINDROSE це вже другий літак Embraer E-jet-195. Перший лайнер унікальний тим, що на його фюзеляжі зображена Софія Київська. Цей літак, починаючи з 23 червня 2009 року, виконує рейси на маршруті Львів-Москва-Львів, а також здійснює чартерні рейси до Туреччини і Єгипту.

Як зазначає Олег Максимов, заступник директора з маркетингу та продажу авіакомпанії WINDROSE, «Embraer E-jet-195 – новий сучасний лайнер 2008 року випуску. Це найкрупніший представник сімейства Embraer. Його місткість складає 118 пасажирських місць, що дозволяє успішно експлуатувати літак на авіалініях малої і середньої дальності».

Довідка

ТОВ «Авіаційна компанія «Роза Вітрів» (WINDROSE) була заснована 2003 року. Директор – Володимир Каменчук. Авіакомпанія WINDROSE надає повний спектр послуг у сфері авіаційних перевезень.
Парк авіакомпанії складається із двох Embraer-195, двох MD-82, двох Airbus-320.
Веб-сайт авіакомпанії: www.windrose.aero