Про це повідомляє 032.ua з посиланням на Центр міської історії. 

Повідомляється, що австрійка під час роботи над фільмом спробує поєднати зв’язок львівської «Санти-Барбари», «Санти-Барбари» в Каліфорнії та однойменного серіалу, який був популярним на початку  1990-х років.

«Проект «Санта-Барбара назавжди» має на меті дослідити і зобразити сихівський «Зубра-центр». В народі цей торговий комплекс називають  «Санта-Барбара», адже він має щось схоже з іспанським колоніальним стилем Каліфорнії, з яким широкий загал познайомився через популярний в 1990-х роках серіал «Санта-Барбара». Історія «Зубра-центру» та його перейменування стане точкою відліку для вивчення питань колективної пам’яті, пам’яті 1990-х років, ідентичності та переплетення архітектури і медій», – йдеться в повідомленні Центру міської історії.

Зйомки триватимуть кілька тижнів: спочатку у серпні, а потім у лютому 2019 року. 

Зазначимо, що Анна Барб'єрі вивчала архітектуру у Школі мистецтв Глазго та у Віденському технологічному університеті. Наразі вона проходить курс магістерської програми з Критичної теорії в Академії мистецтв у Відні. Анна працювала у різних архітектурних студіях у столиці Австрії та в околицях, а також долучалася до виставок і публікацій. Минулого року вона побувала у Львові, взявши участь в  літній школі Центру міської історії «Сихів: простори, пам’яті, практики».