Напередодні візиту Президента України Віктора Ющенка до Австрії була вперше видана марка з його портретом. Вона надійшла в продаж у вівторок, 12 липня, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомив у Відні президент Австрійсько-українського товариства Борис Ямінський, марка видана з ініціативи цього товариства і Союзу українських філателістів Австрії.

Тираж марки становить 3 тис. екземплярів, ціна – 0,55 євро. На марці використана офіційна фотографія українського Президента.

Ямінський зазначив, що в Австрії взагалі дуже позитивно оцінюють візит Віктора Ющенка. Місцеві ЗМІ широко висвітлювали події помаранчевої революції в Україні і її підсумки.

Останній офіційний візит українського Президента Леоніда Кучми до Відня відбувся у 2003 році, а перед цим – у 1998 році.

На сьогодні в Австрії нараховується більше 10 тис. постійних жителів українського походження, з них 5 тисяч мешкає у Відні. Загалом в Австрії перебуває близько 50 тис. українців, зокрема тих, хто приїжджає сюди на навчання і на заробітки.