Як зазначив президент Віденського туристичного офісу Вольганг Краус, Львів має кілька основних пунктів, які повинні зацікавити іноземного туриста: 1. Приємна архітектура; 2. Багатоманітна історія; 3. Велика кількість молодого населення; 4. Інтернаціональність міста; 5. Європейськість міста.

«Львів має багато чого запропонувати туристу, але це все потрібно об’єднати в один туристичний продукт. Якщо зараз оцінювати розвиток туристичної галузі в місті за 5-бальною шкалою, то я б поставив 3 бали, але з нами можна покращити її до 4 балів», - сказав він.

«Туриста потрібно добре обслуговувати і тоді він буде про це розповідати в інших місцях, а тоді і місто стане популярним у всьому світі», - розповідає керівник відділу розвитку туристично-інформаційного центру Відня Брігіта Вайс.

«У місті перш-за все повинні бути бюро туристичної інформації. Але вони не повинні бути прибутковими і не скеровані на те, щоб вибити з туриста гроші, посилаючи його в дорогий ресторан чи готель. По-друге – у місті повинна бути зрозуміла система ознакування кількома мовами. По-третє – має бути стоянка для туристичних автобусів. По-четверте – турист повинен мати пільги», - додала вона.

До прикладу, у Відні (Австрія), коли турист купує туристичний путівник, то він має систему знижок у ресторанах, готелях, музеях, а проїзд у транспорті взагалі безкоштовний.

Експерт галузі туризму та дозвілля, розробник стратегії розвитку туризму Відня Гельмут Цоллес також розповів про кілька кроків, які повинен здійснити Львів задля туриста: 1. Львів повинен створити свій образ для туриста; 2. Львів повинен бути добре представленим у Інтернеті та туристичних каталогах; 3. Тісно співпрацювати з країнами –сусідами; 4. співпраця з ЗМІ та розробка нових туристичних маршрутів; 5. Туристам потрібно розповідати чому вони повинні сюди їхати.

«Туристу потрібно розказувати про те, що цікавого і особливого є в місті, що тут відбувається і куди можна піти. Також туристи полюбляють, коли у їх туристичний маршрут включено не лише одне місто, а весь регіон з його принадами. От над чим потрібно сьогодні думати», - додав він.