Таку інформацію виданню Forbes підтвердили одразу чотири джерела – два інвестбанкіри, глава банку з групи найбільших і топ-менеджер одного з клієнтів Райффайзен Банку Аваль.

Втім, керівництво самого банку цю інформацію спростовує.

«Це тривіальний слух з метою дестабілізації українського банківського ринку, він може бути пов'язаний з недавніми звітами про намір групи UniCredit продати Укрсоцбанк. Немає планів з продажу українського банку», – запевнив Міхаель Пальцер, керівник з маркетингу Raiffeisen Bank International AG (RBI),  який володіє 96,4% акцій Авалю.

Голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук сказав, що йому про переговори нічого не відомо.

Натомість співбесідники видання розповіли, що Аваль вже веде перемовини з двома потенційними покупцями – російською «Альфа Групп». Ще один претендент - Дельта Банк Миколи Лагуна.

«Представник одного з потенційних покупців, що попросив не називати його, повідомив, що вони оцінили «Аваль» у $ 500-800 млн., залежно від умов угоди», – повідомляє видання.

Австрійський Raiffeisen Bank International придбав «Аваль» у 2005 році. Активи банку на 1 липня 2013 року сягали 45 млрд. грн., регіональна мережа – понад 800 відділень і філій. Перше півріччя 2013 фінустанова закінчила з прибутком у 521,9 млн. грн.

Нагадаємо, тривають переговори щодо продажу декількох українських банків з іноземним капіталом, зокрема, Platinum Банку, Укрсоцбанку і Марфін Банку.

Джерело: forbes.ua