Як інформують очевидці, часто можна побачити автобуси турфірм біля пам’ятника Адаму Міцкевичу, біля Оперного театру та на дорозі біля Порохової вежі. Паркуючись там, великі автобуси перешкоджають руху іншого транспорту, часто через них утворюються корки.

Речник міського управління ДАІ Людмила Ліб розповіла «Вголосу», що окремого обліку порушення правил зупинки та стоянки автобусами туристичних фірм Державтоінспекція не веде. Водіїв таких транспортних засобів штрафують на загальних підставах, якщо вони є в автобусі під час порушення.

«Варто зазначити, що у Львові є спеціальні стоянки для такого виду транспорту. Лише в центрі міста таких майданчиків є три: біля Порохової вежі, на Високому Замку та поблизу Личаківського кладовища. Якщо ж туристичні автобуси припарковано не за правилами і водій транспортного засобу є на місці, інспектори ДАІ штрафують їх на загальних підставах: за порушення правил зупинки і стоянки, дорожніх знаків, за зупинку на перехресті тощо», – сказала Людмила Ліб.

Вона додала, що за порушення правил зупинки та стоянки транспорту передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі від 255 до 340 грн.