«Я не маю жодного сумніву, що наші з вами друзі Сергій Коба, Льоша Гриценко та Сергій Хаджинов закликаючи людей йти до стін Парламенту, не мали жодного наміру до насильства та порушення закону. Мені дуже прикро, що в той час, як нашу спільну заяву від Автомайдану щодо необхідності єдиного лідера опозиції ми спільно обговорювали на протязі кількох діб, зважаючи на кожне слово, і втой же час - рішення вести людей до локацій, заблокованих автобусами з Беркутом було прийнято хлопцями прямо на сцені, без узгодження і обговорення з нами усіма. Зокрема зі мною, Булатовим та Теліженко і людьми, що чекали нас на Європейській площі. Як закликаючи опозицію до єдності – не ми змогли самі її продемонструвати?

Але, зараз не час акцентувати увагу на формальному розколі серед координаторів Автомайдану. Я впевнений, що Автомайданівці не причетні до нападів, провокацій та насильства. Їх мирну ініціативу провести пікет - було використано радикально налаштованими елементами. Зараз треба зосередитися на вирішенні конфлікту, що спалахнув і вже призвів до жахливих наслідків!

Закликаю Автомайданівців як завжди під час наших акцій, утриматися від будь-яких дій, що лежать за межею закону. ЗАРАЗ ГОЛОВНЕ ДОПОМОГТИ ЛЮДЯМ! ДОПОМОГТИ ПОСТРАЖДАЛИМ ДОБРАТИСЯ ДО ЛІКАРЕНЬ, НЕ ДОПУСТИТИ ВТЯГУВАННЯ СЕБЕ І ІНШИХ У КОНФЛІКТ ТА БІЙКУ – ОСЬ НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ НА ЗАРАЗ».

Нагадаємо, що раніше лідери Автомайдану Сергій Поярков, Андрій Теліженко та Дмитро Булатов відхрестилися від закликів йти до ВРУ.