Ініціатор акції – Донецька обласна організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Повідомлення про проведення акції було зареєстровано в органах місцевого самоврядування.

«Рінат Ахметов має своїх представників у виконавчій і законодавчій владі, є найбагатшою людиною країни, і безумовно має можливість вплинути на Януковича та його поплічників. Ахметов обіцяв вислухати всіх, хто прийде до нього з конструктивними пропозиціями. Ми хочемо запропонувати Ахметову виступити в ролі миротворця і припинити братовбивчу війну Ми йдемо з миром», – йдеться в повідомленні.

«Ударівці» анонсували початок мітингу о 12.00 біля входу в Ботанічний сад, але потім з'ясувалося, що збір був призначений біля центрального входу в резиденцію Ахметова «Люкс».

О 12 год. 6 автомобілів приїхали до центрального входу в резиденцію Ахметова. Люди тримали плакати в руках і кликали Ахметова на зустріч.

«Ми прийшли до нього з миром, просити про миротворчу місію, щоб в Україні припинилися військові дії і щоб Янукович пішов на поступки і виконав вимоги простих демонстрантів», – сказав голова обласної організації УДАР Єгор Фірсов.

Потім Фірсов подзвонив у двері будинку, де живе Ахметов, але ніхто не вийшов. Фірсов подзвонив на мобільний телефон прес-секретарю Ахметова, але у неї телефон був вимкнений.

Активісти анонсували, що тепер будуть приїжджати до резиденції Ахметова в Донецьку кожен день, щоб закликати його до виконання миротворчої місії.

Джерело: Новости Донбаса