Популярний сімейний седан значно змінився порівняно з попереднім поколінням, пише Автоцентр. На зміну округлим формам кузова прийшли гострі грані, що додає машині агресивності. Автомобіль отримав 6-вуглецеву решітку радіатора, нові передні та задні ліхтарі. Hyundai Elantra додала в розмірах: вона стала на 20 мм довшою і на 25 мм ширшою за попередника. Повністю змінився і дизайн салону. Для оздоблення використовуються більш дорогі матеріали.

Нова Hyundai Elantra презентована на українському ринку з двома силовими агрегатами на вибір. Бензиновий атмосферний двигун Gamma 1.6 MPi об’ємом 1,6 літрів має системи розподіленого уприскування зміни фаз газорозподілу. Він розвиває потужність 128 к.с. при 6300 об/хв, а максимальний крутильний момент досягає 158 Нм при 4850 об/хв. У парі з ним працюють 6-ступінчасті «механіка» або «автомат». Ще один бензиновий атмосферний двигун об’ємом 2,0 літрів також обладнаний системою розподіленого уприскування і впускним колектором зі змінною геометрією. Його максимальна потужність становить 152 к.с. при 6200 об/хв, а крутильний момент дорівнює 197 Нм при 4000 об/хв. Цей мотор працює в тандемі з 6-ступінчастим «автоматом».

Покупцям Hyundai Elantra доступні чотири варіанти виконання – Classic, Comfort, Comfort+Безпека та Premium. Уже в базовій версії Classic покупцям доступні фронтальні подушки безпеки водія та пасажира, ABS, кондиціонер із фільтром салону, ЦЗ і іммобілайзер, електросклопідйомники, електрорегулювання та обігрів дзеркал заднього виду, датчик тиску в шинах, бортовий комп’ютер, обігрів заднього скла, аудіосистема з CD/МР3 і 6-ма динаміками і багато іншого.