Про це повідомив начальник Головного управління МВС України у Львівській області Олександр Рудяк під час брифінгу сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Олександр Рудяк розповів, що перевірка арештмайданчика триватиме до середини липня, а на даний час «достатня кількість матеріалів передана до прокуратури для порушення кримінальної справи» за частиною 3 Ст. 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою або службовим становищем, вчинені працівником правоохоронного органу). Порушене кримінальне провадження, розслідуванням займається прокуратура.

Керівник міліції Львівщини нагадав, що відповідно до постанови Кабміну автомобілі із штрафмайданчиків повинні бути передані під охорону приватними особами.

«Під час передачі, при скрупульозній перевірці цих штрафмайданчиків були виявлені певні недоліки і мною особисто у лютому була призначена детальна перевірка із цього приводу, наслідком якої стало порушення згаданого кримінального провадження», – пояснив Олександр Рудяк.

Він додав, що окремі особи, не дочекавшись рішення суду, дозволили забрати із арештмайданчиків автомобілі. За словами Олександра Рудяка, ці машини вже дуже давно зберігаються у міліції (з 1991, 1993, 1997 років), дуже велика кількість цих автомобілів не мають власників, а 90% із них – це металобрухт, який не підлягає реставрації.

Головний правоохоронець Львівщини повідомив, що під час перевірки вдалося повернути частину, а саме близько 70 автомобілів. Їх знайшли переважно у пунктах прийому металу.

Олександр Рудяк наголосив, що арештмайданчики не є режимними об’єктами, а охоронці, які там працюють навіть не мають зброї.