Відповідно до неї, супровід спеціалізованим автомобілем Національної поліції обов’язковий у випадках, передбачених Правилами проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, передає «Автоцентр».

Щоб замовити супровід, необхідно за 5 днів до дати його здійснення звернутися з відповідним листом на ім’я керівника територіального органу Національної поліції і зазначити у листі: дату поїздки; марку і номерний знак транспортного засобу, що здійснює перевезення; ПІБ і номер телефону водія; ПІБ і номер телефону відповідальної за перевезення особи; детальний маршрут руху.

Наприкінці маршруту складається акт виконаних робіт у двох примірниках. Безкоштовний супровід передбачено для перевезень організованих груп дітей на місце і з місця оздоровлення або відпочинку.

Супровід від одного до трьох транспортних засобів здійснюється одним патрульним автомобілем, якщо їх більше п’яти – двома машинами Нацполіції. Також мають значення габаритні розміри вантажу та/або вага (якщо вони перевищують певні Правила проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів, супровід здійснюється двома авто).