Про це він заявив в інтерв'ю «Голосу Америки».

«Я не знаю, які джерела використовували New York Times. Я тільки знаю, що я їм сказав. Стало очевидним, що Північна Корея отримала якусь технологію. Якщо звузити коло джерел цієї технології, проаналізувавши її останні тестування та настройки двигуна, можна зрозуміти, які зміни вони зробили. І це все - зменшує коло джерел, які могли б надати їй цю технологію», - повідомив він.

Разом з тим, Еллеман нагадує, що до 2006 року РФ купувала у Південмашу ракети-носії Циклон-2. При цьому вчений підкреслює, що не мав ніяких контактів з росіянами.

«Я не фанат Путіна. У мене є велика симпатія до України. Я проти анексії Криму. Я не приймаю участі в пропаганді, яку проводить Росія», - наголошує вчений.

«Якщо уважно почитати, що я написав, стає очевидно, що я не впевнений, що технології поставили з України», - підкреслив він, додавши, що жодних доказів причетності до поставок двигунів українською владою не було і немає.

Як уже писав «Вголос», раніше на сайті американської щоденної газети The New York Times була опублікована стаття із заголовком «Північнокорейський ракетний успіх пов'язаний з українським заводом, кажуть дослідники».

Пізніше секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що Україна не постачала зброю та технології Північній Кореї. 

Окрім того, підприємство «Південмаш» також заперечило постачання ракетних двигунів КНДР.