Про це у коментарі Вголосу повідомив керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковник Олександр Поронюк.

«До нас надійшла пропозиція від представників НАТО щодо допомоги в отриманні продовольчих пайків, так званого сухого пайка, який можуть використовувати військовослужбовці, що перебувають за межами пунктів постійної дислокації, бо коли люди далеко від елементарних побутових умов, коли перебувають в полі, на завданні, то зрозуміло, що вони там повинні теж харчуватися, отримувати те, що потрібно на фізичному рівні людині», – поясни він.

За його словами, гуманітарна допомога, прибувши на територію України, пройшла через усі митні процедури. Далі її на облік взяло Міністерство оборони України.

«Допомога буде передана за призначенням в ті військові частини, які її потребуватимуть», – наголосив Поронюк.

Зазначимо, у ЗМІ появилася інформація про те, що на цих же натівських армійських сухпайках вже почали заробляти, виставляючи їх на продаж на різноманітних сайтах.  Проте Поронюк запевнив, що гуманітарна допомога зберігається там, де повинна, а відповідні структури ведуть її контроль та облік. Разом з тим, на його думку, авторами подібних повідомлень в пресі можуть бути інформаційні противники України, зокрема північний сусід, який намагаються будь-яким чином внести зневіру та паніку в суспільство.

Нагадаємо, 29 березня, ввечері в Україну для вітчизняних Збройних Сил автомобільним транспортом прибула остання партія гуманітарної допомоги. Загалом вона склала 25 тис. коробок із американськими сухими пайками MRE, а це близько 330 тис.