Політолог Сергій Гайдай розповів, кому вигідний скандал навколо записів розмов на той час президента України Петра Порошенка та віцепрезидента США Джо Байдена.

Про це він заявив у коментарі «Вголосу».

«Для України, звісно ж, вигоди немає жодної. Це просто ще один раз показує, що ми є країною корупції, беззаконня і зовнішнього управління. Зрозуміло, що це все робить команда Віктора Медведчука, тут все відкрито, а його команда – це агенти Росії. Проте я хочу наголосити: я не підтримую Петра Порошенка, який каже, що це все провокація. Записи велись у його кабінеті і я вірю, що ця розмова дійсно є правдивою. До того ж, Медведчук і його команда є партнерами Порошенка. Вони отримали можливість мати свій особистий політичний майданчик в Україні саме за Порошенка. Він постійно називає російськими три телеканали, які належать Медведчуку, але не треба забувати, що саме Порошенко зробив так, щоб ці ЗМІ втратили своїх попередніх власників і були передані у власність Медведчуку», - пояснив Сергій Гайдай.

«Тому зараз це вигідно Росії. Таким чином вона хоче показати неспроможність і корупційність української політичної еліти та її зовнішню залежність. Сюди ж входить і корупційна залежність від американського істеблішменту. Але автором цього скандалу є Петро Олексійович Порошенко. Він дійсно вів розмови, які порушують закони, він насправді був елементом міжнародної корупції, тому я думаю, що він особисто «злив» ці телефонні розмови», - додав політолог.

Більш детальну інформацію можна дізнатися у статті «Касетний скандал»: а чиї то вуха стирчать?