Про це Коментарям повідомили в прес-службі Держнауки. 

Як зазначається, проект повинен визначити мету та ключові завдання порталу, його основні характеристики і функціональність, архітектуру і порядок адміністрування, спрогнозувати результати впровадження.

Портал буде побудований за принципом єдиного вікна, де громадяни та підприємці зможуть скористатися послугами адміністративної процедури в режимі он-лайн.

Очікується, що урядовий портал також забезпечить оперативний доступ до відкритої інформації, що знаходиться у відомчих інформаційних системах, буде публікувати відомості про державні послуги та умови їх отримання.

Також на ньому будуть розміщені бланки необхідних громадянам форм, анкет, заяв і довідкові, методичні рекомендації щодо їх заповнення.

Урядовий портал повинен бути розроблений відповідно до вимог законодавства щодо забезпечення доступу до інформації про діяльність органів влади.

Згідно з повідомленням, це дозволить забезпечувати можливість інтеграції з вже існуючими інформаційними системами і визначати єдиний стандарт інформаційного наповнення і інтерфейс взаємодії з користувачами.