Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше Кабмін планував, що вихідні на Новий 2014 і Різдво з урахуванням перенесення робочих днів, триватимуть сім днів: з 1 по 7 січня 2014 року. Робочі дні 2,3 і 6 січня перенесені на 11, 25 січня і 8 лютого відповідно.

За його словами, виходячи з економічної ситуації в світі та країні, велика кількість вихідних негативно відображається на стабільності економіки. «Якщо виходити з цих позицій, то довгі «загули» на свята зараз, у цій обстановці, не може дозволити собі жодна країна в світі, і Україна в тому числі. Тому, швидше за все, буде прийнято рішення працювати у відповідності з календарними графіками», – повідомив Микола Азаров.

Він сказав, що Уряд вже один раз обговорював це питання на своєму засіданні. Були наведені цифри, які свідчать про те, що надмірна кількість вихідних приносить великі економічні втрати для держави:

«Кожен такий день коштує державі, тобто всім нам, і тим, наприклад, кому затримали виплату допомог, кілька мільярдів гривень. Чи можемо ми зараз на це піти? Напевне, ні. Це моя думка».

При цьому Прем'єр-міністр уточнив, що остаточне рішення Уряд прийме в найближчі кілька тижнів.