Як повідомляє «Радіо Свобода», зустріч пройшла в закритому режимі.

«Представилася унікальна можливість обмінятися думками конфіденційно і про ситуацію, яка передувала конфлікту в Україні, і про її розвиток», – заявив глава комітету Леонід Слуцький.

За його словами, учасники зустрічі обговорили те, що можна зробити для подолання конфлікту в Україні.

Микола Азаров обіймав пост глави уряду України з 11 березня 2010 по 28 січня 2014 року. Він колишній лідер Партії регіонів, депутат Верховної ради кількох скликань.

У лютому екс-президент Віктор Янукович, екс-прем’єр Микола Азаров, колишній генпрокурор Віктор Пшонка, екс-глава МВС Віталій Захарченко та інші вископосадовці втекли з України після масових розстрілів людей у лютому на майдані Незалежності в Києві. Проти них в Україні відкрили кримінальні провадження.

За даними радника глави Міністерства внутрішніх справ України Антона Геращенка Микола Азаров та інші колишні українські високопосадовці отримали російське громадянство.

Також, Микола Азаров перебуває у міждержавному розшуку.

Росія не підтверджує, що її регулярні війська присутні  на Донбасі. Однак постпред Росії в ООН Віталій Чуркін заявив, що у бойових діях на сході України беруть участь «російські добровольці».