Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів від 14 січня 2013 року № 17.

Так, за взаємодію із Автономною Республікою Крим та м. Севастополь відповідає Міністерство економічного розвитку, за Харківську область - Міністерство доходів і зборів, Житомирську та Херсонську - Міністерство аграрної політики, Київську - Міністерство внутрішніх справ, Вінницьку та Чернігівську - Міністерство соціальної політики, Львівську - Міністерство оборони, Рівненську та Черкаську - Міністерство фінансів. Координатором роботи з цими регіонами визначено першого віце-прем’єр-міністра Сергія Арбузова.

за взаємодію із Кіровоградською та Хмельницькою областями відповідає Міністерство промислової політики, з Луганською та Чернівецькою - Міненерговугілля, Закарпатською – Мінприроди. Координатор цих регіонів - віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко.

Взаємодію із Волинською та Івано-Франківською областями покладено на Міністерство юстиції, Дніпропетровську та Одеська - Мінрегіон, м. Київ – Мінінфраструктури. Роботу з цими регіонами координуватиме віце-прем’єр-міністра Олександр Вілкул.

Крім того, взаємодію із Запорізькою та Миколаївською областями покладено на Міністерство культури, Сумської - Міністерство закордонних справ, Полтавської та Тернопільської - Міністерство охорони здоров'я, Донецької - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту. Координатор цих регіонів - віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.