Про це він заявив під час спілкування з користувачами Facebook.

"Я не знаю, чому міністра Табачника стало заносити у бік загальних роздумів. Мені здається - перевантаження. Зараз почалися тести, і треба думати, що міністр перевтомився на своїй роботі", - сказав Азаров.

"Я щойно повернувся з урочистих зборів, присвячених Дню науки. Не можу не посперечатися з Табачником. У залі сиділо дуже багато красивих жінок, а запросили найкращих. І потім, смаки різні. Словом, я хочу за Табачника вибачитися перед нашими прекрасними жінками", - підкреслив прем’єр-міністр.

Тим часом, у понеділок під стінами Міносвіти відбудеться акція-деМОНСТРАЦІЯ Негарні дівчата прийшли на оглядини до Табачника. Дівчата, які навчаються або закінчили магістрат або аспірантуру візьмуть свої дипломи, одягнуть найкращі сукні і прийдуть до Табачника "на побачення".

"Я закінчила магістрат юридичного факультету КНУ ім. Шевченка з червоним дипломом. Після одкровення міністра освіти серйозно задумалася: як мені тепер з цим жити? Піду з подругами у понеділок на оглядини - нехай Табачник нам в очі скаже, що ми потворні", - повідомила один з організаторів Олександра Матвійчук.

Як повідомлялося, 17 травня Табачник заявив, що не пов’язує з якістю освіти в Україні те, що студентки вважають свою зовнішність важливішою за навчання. "Думаю, що я не відкрию Америки, і навіть не повторю подвиг Міклухо-Маклая, якщо скажу, що краще вчаться в університеті, магістраті, в аспірантурі дівчата, ну скажімо, з менш яскравою, менш привабливою, з менш модельною зовнішністю. Це світосприйняття. Колись була красива пісня, яка звучала приблизно так: не можуть усі на світі бути красивими, а щастя чомусь потрібне усім", - сказав міністр.

Джерело: Кореспондент