Сьогодні Микола Азаров повідомив, що проект держбюджету надійде в парламент до кінця листопада, інформує прес-служба КМУ.

«Я особливих проблем з формуванням держбюджету на 2014 рік не бачу. Є ряд питань, які необхідно уточнити і узгодити. Але ця робота буде завершена найближчим часом. Я думаю, що в кінці листопада ми представимо збалансований бюджет у Верховну Раду», – сказав він.

Прем'єр додав, що до цього будуть проведені консультації з Міжнародним валютним фондом щодо основних параметрів бюджету. Одна із таких зустрічей запланована на сьогодні.

«Ми налаштовані на розробку абсолютно реалістичного бюджету», – запевнив Азаров.

Прем’єр також акцентував на тому, що Україна має намір обговорити з МВФ питання введення з січня 2014 року зниженої ставки ПДВ та податку на прибуток.

«Ми повинні утримувати дефіцит бюджету у безпечних для країни параметрах. Тут наша думка з МВФ співпадає. І саме виходячи з цієї умови, ми вирішуватимемо питання про те, чи запровадимо ми ту норму, яка закладалася у 2010 році, чи все-таки підемо на узгоджену позицію з МВФ», – зазначив Микола Азаров.
Нагадаємо, з 1 січня наступного року має відбутися зниження ставки ПДВ з 20% до 17%, а також податку на прибуток підприємств – з 19% до 16%.