У мережі з'явилося відео, на якому мешканки терористичної "ЛНР" жорстко вилаяли галичан та нахабно заявляють, що Україна має їм відремонтувати зруйнований міст до Росії .

Фрагмент новинного сюжету ТСН опублікував на своїй сторінці у Facebook мешканець Слов'янська (Донецька область) Ростислав Рудницький.

На відео видно, що на одній зі сторін зруйнованого мосту стоїть російська військова техніка, група окупантів і майорить прапор країни-агресора. Однак жінок, які сидять на фоні цього, абсолютно нічого не бентежить. Крім того,   відповідальними за війну вони вважають українських захисників.

"Міст потрібно відремонтувати! Та заради Бога, давайте робіть, щоб транспорт ходив, щоб фашистів цих тут не було, галичан! Мої батьки в молодості приїхали це бидло піднімати українське!" – уїдливо сказала одна з літніх сепаратисток.

На запитання журналістки, чому ж "бидло" має тепер відновлювати їй міст, посіпака окупантів їдко відповіла: "А хто розбив?!". Крім того, вона запевнила, що вже давно виїхала би з Луганська, якби мала гроші.

https://www.facebook.com/ukroprostik/videos/2363320587080482/?t=1

Нахабна поведінка і необґрунтовані звинувачення українських захисників з боку фанатки "ЛНР" розлютили українців і вони висловили своє обурення у сотнях коментарів.

Як писав "Вголос", «Буде реванш, фашисти»: в Одесі жорстко нахамили відомій телеведучій через українську мову (відео).