Про це Бабченко пише у Facebook.

«Господи, як же це здорово – не бути мішенню. Коли ти точно знаєш: все, цього разу все. Закінчилося. Не пристрелять. Зараз кілька днів у них буде шок, потім кілька тижнів вони будуть обтікати, потім кілька тижнів їх будуть дерти в усі щілини за провалену операцію, дасть Бог, когось і звільнять, тоді взагалі буде багато часу, а якщо навіть і не звільнять, то все одно кілька місяців знадобиться на вибудовування нових схем, пошук нового виконавця, пошук зброї, завезення грошей та інші технічні деталі. А, значить, кілька місяців у тебе точно є до того моменту, поки заново не почнеться параноя – почали на тебе полювання знову чи ні. По-моєму, це будуть найкращі кілька місяців за останні роки мого життя», – написав Бабченко.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо про скоєний замах на російського журналіста Аркадія Бабченка. Повідомлялось, що він після пострілів у спину помер у кареті «швидкої».

Слідчі почали кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України за фактом вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка.

СК РФ також порушив справу щодо вбивства журналіста Бабченка у Києві. Російські слідчі хочуть допомогти Україні в справі про вбивство Бабченка.

На брифінгу 30 травня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Бабченко живий.

Аркадій Бабченко на сьогоднішній прес-конференції вибачився перед рідними за своє «вбивство».

СБУ оприлюднила відео затримання замовника вбивства Аркадія Бабченка.

Також ГПУ пояснила користь від «вбивства» Бабченка, запевнивши, що таким шляхом правоохоронці домоглися отримання інформації про заплановану розправу ще із 30-ма особами.

 

«Вголос»