Чиновники Львівської міської ради регулярно обіцяють зміни на краще, зокрема у питанні транспорту. Втім, не дотримуються своїх обіцянок і в результаті Львів потерпає від наслідків.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

"28 січня 2020 року під час ефіру передачі "Великі перемовини" на телеканалі "Перший Західний" начальник управління транспорту Орест Олеськів сказав: "План дій буде в наступні два місяці". Таким чином, вже місяць як має бути розроблений реальний план з кошторисами і поетапною реалізацією в доповнення документу, за який голосували депутати ЛМР із назвою "План сталої міської мобільності".

​Однак, з послабленням карантинних заходів Львів "став" у заторах, що у свою чергу є невдалою політикою транспортних розв’язок. Щодня, до мене, як до депутата Львівської міської ради надходять сотні звернень з запитаннями щодо "Плану сталої мобільності Львова", а комунальні ЛКП повідомляють про збитковість та проситимуть поповнення статутного капіталу. Отже виникають питання в компетентності чиновників, які обіцяють змін на краще, але не дотримуються своїх слів", - зазначив Зінкевич.

Відтак депутат звернувся до чиновників із вимогою дати звіт щодо запровадження у Львові смуг громадського транспорту.

"​Прошу надати відповідні розрахунки, про які казав начальник управління транспорту. Повідомити, на підставі яких розрахунків ухвалювали рішення щодо запровадження смуг громадського транспорту? І прозвітувати, на якому етапі реалізації перебувають мале і середнє транспортні кільця, адже постійно виділяються кошти на точкові ремонти та презентацію візуалізацій, однак суспільно важливі розв’язки для цілого міста не відкриваються?" - написав Ігор Зінкевич.