Іноземний інвестор, авторитетом якого користується Андрій Садовий, виправдовуючись за корупційні схеми із продажем землі, фактично не має до цієї справи ніякого стосунку.

Про це у прямому ефірі "Народного толк-шоу" заявив голова фракції ВО "Свобода" у ЛМР Маркіян Лопачак.

"Садовий заявляє, що ми відлякуємо інвесторів (піднімаючи скандал довкола виділення змелі в Рясному, - ред), вибачається перед компанією "СІТІПІ"...Ми можемо абсолютно доєднатися до Андрія Садового і до його вибачень. Чому? Бо компанія "СІТІПІ" не має ніякого стосунку до індустріального парку! Ніякого!

Коли ми говоримо про одноосібного великого іноземного інвестора, можемо говорити про його українську філію. Наприклад, може створюватися українська філія - ТзОВ "СІТІПІ Україна". Таке підприємство дійсно є. Але на аукціон подавалося ТзОВ "СІТІПАРК Львів". "СІТІПАРК Львів" дійсно був співзаснований компанією "СІТІПІ Україна", а ще компанією "АЙКЬЮ Львів". Тобто, міжнародний інвестор - десь далеко, створює дочірню компанію в Україні, і ця дочірня компанія з іншою компанією створюють вже "СІТІПАРК Львів" із львівською пропискою", - зазначив Маркіян Лопачак.

Депутат також повідомив про те, що директорка підприємства, яка підписала зі Садовим договір купівлі-продажу земельної ділянки, пізніше звільнилася із посади.

"Якщо говорити про договір - то взагалі комедійна ситуація. З одного боку його підписав міський голова Львова Андрій Садовий, з іншого боку - тогочасний директор "СІТІПАРК Львів" Мар'яна Кондзелка. Вона дуже довго не була директором цього підприємства. І насправді, як директор іншого підприємства, вона дуже довго займається продажем коміксів", - додав Маркіян Лопачак.

Більше на цю тему читайте у статті: Афера з усіма відомими 

Нагадаємо, напередодні Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Мер та високопосадовці Львівської міської ради підозрюються у завданні збитків державі на суму 93,5 млн грн.

ЗМІ із посиланням на джерела повідомляли, що сторона обвинувачення клопотатиме про заставу для Садового в розмірі 50 мільйонів гривень. Після цього в інтерв’ю своїм ЗМІ Садовий заявив, що грошей на заставу не має, тож проситиме допомоги в людей і продаватиме майно.