Обраний президент США Джо Байден планує підняти мінімальну зарплату в США до 15 доларів на годину. Зараз міністерством праці США встановлена мінімальна зарплата в розмірі 7,25 доларів на годину.

Про це Байден написав у своєму Twitter.

За його словами, погодинна зарплата буде підвищена, коли країна почне відновлюватися після кризи, викликаної пандемією коронавірусу.

"Ми зробимо це з більш високою заробітною платою, включаючи мінімальну заробітну плату в розмірі 15 доларів, кращими пільгами і більш сильними колективними договорами, які дозволять вам забезпечувати сім'ю", – написав Байден.

Він зазначив, що все це дозволить повернути американський середній клас і зробити його краще, ніж коли-небудь.

Нагадаємо, напередодні лідер Демократичної партії Джо Байден заявив про обрання президентом Сполучених Штатів. Своєю чергою, чинний глава США Дональд Трамп заявив, що відмовляється визнавати свою поразку на президентських виборах.

Тим часом у США створили консультативну перехідну раду з представників трьох останніх адміністрацій Білого дому. Рада вже закликала чинного президента США Дональда Трампа готуватися до процесу передачі влади Джо Байдену.

https://twitter.com/JoeBiden/status/1328467885279375361