Політичний експерт Олександр Мусієнко розповів, як результати президентських виборів у США вплинуть на Україну.

Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Якщо на попередніх виборах я стверджував, що точно переможе Дональд Трамп, то тепер я так сказати вже не можу. Думаю, цього разу на нас очікує перемога Байдена і демократів», - заявив Олександр Мусієнко.

«Якщо говорити у контексті України, то я вважаю, що такий сценарій для нас є непоганим. Зараз і більшість у палаті представників належить демократам, і сам Джо Байден фактично заявляє про підтримку України. Він взагалі дуже добре знає наш регіон, а демократи неодноразово висловлювалися про збільшення санкцій проти Росії та стримування Москви в цілому. Вони декларують необхідність підтримки України як у питанні зброї, так і в питанні фінансів. До того ж Джозеф Байден вже відкрито заявляє, що якщо його оберуть президентом США, він буде підтримувати Україну і надасть нам ще більше летальної зброї», - додав експерт.

«Звичайно, не можна казати, що нас не підтримував Трамп, адже попри будь-які заяви Україна продовжувала отримувати підтримку від США за його президентства. Я маю на увазі і «джавеліни», і санкції проти РФ, і спільні військові навчання Україна-НАТО. Але я думаю, що у випадку перемоги Байдена ці процеси ще більше активізуються», - підсумував він.

Читайте більше у статті: «Злий» Трамп чи «добрий» Байден: хто кращий для України?