Джо Байден потенційно вигравши вибори президента США, назвав 13 експертів, які увійдуть до Перехідної дорадчої групи з питань подолання пандемії COVID-19.

Про це інформує Голос Америки.

«Подолання пандемії кронавірусу – одна з найбільш важливих битв, яка постане перед нашою адміністрацією і я отримуватиму інформацію від науковців та експертів», – йдеться в заяві Байдена, виданій в понеділок.

Співголовами групи стали колишній член Адміністрації США з контролю над продуктами харчування та ліками Девід Кесслер, колишній головний хірург США Вівек Мурті та д-р Марсель Нун’єз-Сміт з Єльського університету.

Цікаво, що до групи також увійшов Рік Брайт, посадовець адміністрації Трампа, який подав скаргу в рамках захисту для викривачів корупції, в якій заявив, що адміністрація ігнорувала його попередження стосовно пандемії.

В своїй заяві щодо подолання пандемії, Байден знову закликав американців носити маски і наголосив на тому, що його завданням стане «поновити лідерство США в подоланні пандемії».

Раніше повідомлялося, що Лідер Демократичної партії Джо Байден заявив про свою перемогу на президентських виборах в США.

Як відомо, Байден назвав свої основні чотири завдання на посаді президента: епідемія COVID-19, економічна криза, глобальна зміна клімату й системний расизм.