Вчора в ГІБДР Москви зафіксовано спробу реєстрації шикарного автомобіля "Майбах" на ім'я розшукуваного Україною колишнього керсправами екс-президента Леоніда Кучми Ігора Бакая. 

За неофіційними даними, отриманими з анонімних джерел у ГІБДР столиці Російської Федерації, спроба Ігоря Бакая зареєструвати автомобіль "Майбах" вдалася. Правда, з дуже значним коригуванням первісних планів (були претензії на "круті" автомобільні номери!).

Автомобіль, вартість якого тягне на півмільйона євро, зареєстрований у ГІБДР Москви як тимчасово завезений на територію Російської Федерації (терміном до 30 листопада 2005 року) - і зареєстрований ПІД УКРАЇНСЬКИМИ НОМЕРАМИ.

Реєстратором автомобіля "Майбах" виявився... Ігор Бакай, що, згідно даними джерела в ГІБДР Москви, спокійненько собі проживає в Білокам’яній за адресоюі: Крилатські пагорби, будинок № 3, корпус 2, квартира № 39!

Район Крилатських пагорбів вважається чи не найпрестижнішим районом Москви. Комплекс будинків підвищеної комфортності зведений над Москвою-рікою за особистим наказом колишнього президента Росії Бориса Миколайовича Єльцина. До речі, один з будинків, що знаходиться по сусідству з нинішнім будинком пана Бакая, саме і призначений для родини Єльцина.

Вартість квадратного метра житла в цих престижних будинках доходить до 8 тисяч доларів (що "сердито" навіть по високих московських розцінках!).

Джерело, яке повідомило інформацію і гарантувало її правдивість, припускає, що правоохоронним органам Росії вже давно відома домашня адреса пана Бакая.

MigNews