Сьогодні в Мукачеві проходить судове засідання за позовом голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги на газету "Старий Замок Паланок". Губернатор вимагає 125 тис. грн. за образу своїх честі і достоїнства, які , на його думку, мали місце в словах народного депутата України Сергія Ратушняка, інтерв'ю з яким було опубліковано у газеті.

Також раніше "Вісник" повідомляв про те, що в інформації за 18 липня 2005 р Інтернет-видання "Обком" йшлося про те, що з газетою ""Старий Замок Паланок" позивався і екс-губернатор Закарпаття Іван Різак, причому аж чотири рази .

Як повідомили нам у прес-службі обкому СДПУ(О), колишній голова Закарпатської ОДА Іван Різак жодного разу не подавав у суд на жодний засіб масової інформації чи на журналіста. Про це він неодноразово наголошував на своїх прес-конференціях, що можуть підтвердити і журналісти, які відвідували зустрічі з губернатором.
Що ж до Балоги, то це вже другий його позов до закарпатських газет. Раніше В.Балога, позиваючись із обласною газетою "Європа-центр".