Скріншот із дописом Ходаковського у одній із заборонених в Україні соцмереж опублікував блогер Necro Mancer у своєму Twitter.

Так, за словами екс-ватажка «ДНР», йому напередодні написав один потішний чоловік, якого, мабуть, зачепили його обвинуваченнями на адресу нинішніх головнокомандувачів так званої «ДНР» в тому, що вони, м'яко кажучи, потихеньку зраджують своїх. Колишній «очільник» проросійських бойовиків наголошує, що цей дописувач порадив йому мовчати, бо його «поїзд давно пішов».

«Я не вперше від прихильників чинної поки «влади» чую подібні зауваження – щодо поїзда. Чинної поки, тому що якщо, справа так і далі піде, то точно «Бандера прийде – порядок наведе», – зазначає він.

Разом з тим, Ходаковський згоден із тим, що поїзд справді – його.

«Я сам його побудував, сам ним керую, сам обшив його бронею, і цей мій бронепоїзд стоїть не на запасній колії – він цілком собі функціонує, і порада цього представника сучасної «еліти» кинути писанину в мережі та піти працювати в поті чола є дещо недоречною: я писаниною займаюся винятково через необхідність зворотного зв'язку з народом, який має в моїй особі свого захисника, хоч і з обмеженими младотурками можливостями. А що стосується роботи, то мало того, що те, що я створив у військовому сенсі, Захарченко та його наближені, як не намагаються, до сих пір розвалити не можуть, і їздять до мене на позиції піаритися, тому що своїх немає, так ще і сьогодні я відповідаю за завдання на деяких ділянках, на яких без мого контролю та контролю моїх командирів вже давно б все перетворили на попіл, поки вся «королівська рать» у складі восьми батальйонів зі свити глави протирає штани за нашими спинами. І добре б хоча б на другій лінії оборони, так ні – в глибокому тилу, трясучись разом з дупою, яку вони охороняють, щоб їх не виперли з насиджених місць», – пише Ходаковський.

Водночас колишній ватажок бойовиків додає, що поки він є живим, «дупи будуть трястися»  у чинної «влади».