Про це йдеться у заяві ЛОО ВО «Батьківщина» щодо судового рішення позбавлення С.Бандери звання Героя України.

«Попри усю безглуздість судових рішень та вказівок Януковича, Степан Бандера та Роман Шухевич завжди будуть Героями для мільйонів українців», - сказано у заяві.

«Можна видати сотні Указів про ліквідацію, можна ухвалити тисячі безглуздих судових рішень, можна спаплюжити Гімн України, можна «забути» привітати віруючих греко-католицької церкви із Різдвом Христовим, але не можливо ліквідувати національну пам’ять і патріотизм мільйонів українських громадян. Бо герої – це ті, хто живуть у серцях людей, а не указах президентів», - йдеться далі.

За словами лідер Львівської обласної «Батьківщини» Романа Ілика, позбавлення звання Героїв провідників руху за Незалежність України - це не просто демонстрація повної зневаги до мільйонів українців.

«Це також нагода ще раз посіяти ворожнечу між українцями, і в такий спосіб відвернути увагу від антисоціальних реформ, які впроваджує влада. Поки ми будемо дискутувати про абсурдні рішення суду, Янукович і його команда продовжать обкрадати український народ – і на Сході, і на Заході. І найближчим таким кроком буде ухвалення пенсійної реформи, нового трудового кодексу. Бо насправді мета цієї влади – довести до зубожіння власний народ, відволікаючи увагу такими ідеологічними кроками», - додав він.