Депутати Самбірської райради (Львівська обл.) протестують проти виплати страховки родині народного депутата Євгена Кушнарьова, який трагічно загинув під час полювання 17 січня 2007 року.

Депутати райради прийняли звертання до Верховної Ради, у якому заперечують, щоб родичі Кушнарьова отримали «кілька мільйонів гривень страхівки», звертаючи увагу, що в країні не вистачає грошей на зарплату бюджетникам, харчування дітей та інше.

Як повідомлялося, родичі Євгена Кушнарьова можуть і не отримати депутатську страхівку, оскільки життя й здоров'я народного депутата були застраховані в НАСК «Оранта» тільки до 31 грудня 2006 року.

Життя нардепів Верховної Ради застраховане на суму десятилітнього грошового утримання народного обранця. Отже, виходячи з того, що сьогодні зарплата депутата ВР становить близько 20 тис. грн. на місяць, родичі Кушнарьова мали би отримати приблизно 2,4 млн. гривень.

Нагадаємо, що на думку деяких горе-аналітиків з табору Партії регіонів «цей постріл до болю нагадує методику бандерівці»

proUA