Як повідомив під час брифінгу для журналістів в.о. генерального директора Суперліги Олег Бичков, ФБУ запропонувала модель, згідно з якою у відомство Федерації перейшла б спортивна складова, пов’язана із регламентом, календарем і форматом Чемпіонату Суперліги, що набув би статусу Чемпіонату України.

У такому разі формат Чемпіонату України передбачав би можливість входження до Суперліги (за умови відповідності її вимогам) команди-переможниці чемпіонату Вищої ліги.

Натомість Суперліга могла б зосередитися на питаннях медіа-підтримки й технічного забезпечення чемпіонату, його реклами та популяризації, в першу чергу, за рахунок трансляції матчів у прямому ефірі всеукраїнських телеканалів.

Найближчими днями Федерація баскетболу України має надіслати до Суперліги свої пропозиції в письмовому вигляді. Остаточно питання співпраці із ФБУ, а також інші питання порядку денного сьогоднішнього засідання, буде розглянуто під час наступних Загальних Зборів, які відбудуться 24 квітня.

Крім того, відповідаючи на запитання журналістів, Олег Бичков розповів про співпрацю з групою компаній «Поверхность», якою в сезоні 2012-2013 рр. було організовано 114 трансляцій матчів Суперліги, 26 із яких – у прямому ефірі, та однією найбільших і найперспективніших компаній інтернет-телебачення Megogo.net. Зокрема, онлайн-кінотеатр Megogo.net суттєво збільшив аудиторію глядачів Суперліги.

Джерело: Суперліга