Відповідне звернення розміщене на сторінці батальйону у «Facebook»

Бійці батальйону звертаються до всіх мешканців України із проханням «почути і підтримати».

 

«Всі ми, затамувавши подих і ледь стримуючи себе, споглядали за тим, як під час «перемир'я» гинули наші земляки», – написано у зверненні.

Як зазначають військові, вони «гідно витримали відведений час. Але чекати надалі – неможливо». 

«Українці вже довели і собі і світу, що не дивлячись на перешкоди – здатні досягати поставлених цілей», – йдеться у повідомленні.

Військові наголошують, що Україна наразі має справу з «некерованою силою агрессора».

«На території України йде війна. Кількість людських жертв вже втричі перевищила жертви зимових подій», – пишуть військові. 

Тому, батальйон «Донбас» звертається до українців із проханням зібратися біля адміністрації президента завтра об 11:00. 

Серед вимог – припинити перемир'я, впровадити воєнний стан, видати достатню кількість зброї батальйонам і дозволити їм здійснити заходи, необхідні для винищення окупантів. 

Із таким же закликом звернувся «Facebook» до українців керівник батальйону «Донбас».

 

«У неділю, 29 червня об 11:00 добровольці батальйону Донбас з розгорнутими державними прапорами прибудуть до Києва. До Адміністрації Президента України. Ми хочемо подивитися в очі всенародно обраному Президенту і зробити все, щоб він почув Донбас і єдину Україну», – написав Семенченко.

«Ми на своїй землі, тому в цей день прийдуть ті, хто ще не став військовослужбовцем. Прийдуть без зброї. Прийдуть як пересічні громадяни України», – відзначив він.

Як писав «Вголос», президент України Петро Порошенко продовжив перемир’я на 72 години.