Львівська обласна партійна організація партії ВО “Батьківщина” прийняла рішення пікетувати Генеральне консульство Російської Федерації у м. Львові на знак протесту проти дій Генпрокуратури РФ, яка викликала на допит Юлію Тимошенка. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОО „Батьківщина”.
„Погрози російських прокурорів, які найнялися у помічники до злочинців, є не лише аморальними , а й прямим втручанням у виборчий процес президента України”, — зазначено у повідомленні.
Виклик Юлії Тимошенко над опит у повідомленні розцінено як чергову спробу політ технологів з боку влади вкотре скомпрометувати і ослабити коаліцію “Сила народу” та її лідерів Віктора Ющенка і Юлію Тимошенко. „Для цього головна російська військова прокуратура отримала завдання якщо не викликати на допит нашого лідера , то налякати “висмоктаними з пальця” фактами протиправних дій. Те, що ці факти надумані, свідчить не лише вердикти Американського суду, а й рішення Верховного суду самої Росії. Однак, “рятувальники” не звертають на це уваги, бо мова йде про те, щоб завадити успішній передвиборчій агітаційній роботі народної улюблениці, безкомпромісній Юлії Тимошенко під час нинішніх поїздок країною” йдеться у заяві.