У Львівській області розпочалося проведення Днів ВО "Батьківщина". Про це "Прес-Тайм" повідомили в ЛОО ВО "Батьківщина".

Акція припадає на час, коли районні та первинні парторганізації відзначають п'ятиріччя свого створення. Своєрідний марафон, який триватиме два місяці, розпочався із півночі області. Тут до мешканців міст Червонограда, Сокаля, Великих Мостів прибула "потужна і мобільна агітбригада", яку очолив голова ЛОО ВО "Батьківщина" Іван Денькович. Він розповів про історію створення партії та її завдання на сучасному етапі.

Про депутатську діяльність БЮТу та українського уряду, очолюваного лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко, розповідав народний депутат Андрій Шкіль. Члени депутатської фракції "Батьківщина" Львівської облради під керівництвом Олега Канівця ділилися досвідом своєї роботи. Про діяльність однойменної фракції у Львівській міськраді розповідав її керівник Андрій Лозинський та його колеги. Відтак вимальовувалося широке полотно діяльності партії, яка з кожним днем набуває все більшої популярності.

У кожному місті пропагандистко-агітаційна акція завершувалася концертом театру "Не журись!", директором якого є член партії і депутатської фракції "Батьківщина" в обласній раді, Заслужений діяч мистецтв Остап Федоришин. Учасники урочистого віча отримали сувеніри, агітаційно-пропагандиські матеріали.

Наступної неділі марафон під назвою "Дні партії" "ВО "Батьківщина" відбуватиметься не лише у Львові , а й переїде на південь області - у Сколівський район.