Голова Львівської обласної організації ВО "Батьківщина" Іван Денькович стверджує, що співпраця між обласною організацією, фракцією "Батьківщини" в Львівської облраді та облдержадміністрацією повинна бути не на словах, а на ділі. Про це Іван Денькович заявив в коментарі "Прес-Тайм" сьогодні.

Іван Денькович повідомив про те, що сьогодні він мав зустріч з головою Львівської ОДА Петром Олійником, на якій були обговорені основні принципи співпраці обласної організації партії "Батьківщина", фракцією в облраді та Львівською ОДА. "Фактично це була одна з зустрічей, на якій були висловлені причини неузгоджених дій одної партії та іншої, неузгоджених дій фракції "Батьківщина" в обласній раді та облдержадміністрації. Були висловлені критичні зауваження, які має претензії партія "Батьківщина" до Петра Олійника", - сказав Іван Денькович. "Якщо ми хочемо досягти співпраці між головою облдержадміністрації і обласною організацією партії "Батьківщина", це є один момент. Якщо ми хочемо досягти співпраці між двома партіями, то вона повинна бути не тільки на словах, а й на ділі. І якщо ми налагодимо співпрацю, то це повинна бути співпраця. А то пообіцяли одне, а на ділі - зовсім інше", - додав він.

Іван Денькович наголосив, що партія "Батьківщина" завжди критикувала недоліки, допущені владою. "Ми завжди робили це чесно, відверто і будемо це робити. Не залежно від того, чи це є представник Народного Союзу, чи це є представник "Батьківщини", чи це є представник Руху", - відзначив він. Іван Денькович також повідомив про те, що він та Петро Олійник домовились про наступну зустріч, яка відбудеться наступного тижня. "Це зустріч керівників двох партій. Співпраця. Може Петро Михайлович запропонує нам кадрові пропозиції, які, може, залишились", - сказав Іван Денькович.