Львівська обласна організація партії ВО “Батьківщина” прийняла рішення у різних формах та акціях висловити свої обурення та протест з приводу цькування лідера партії, депутата Верховної Ради України, керівника однойменної парламентської фракції (БЮТ) Юлії Тимошенко, які йдуть з російської сторони і проведе біля Генерального консульства РФ акції протесту, які будуть тривати до того часу, „поки з російської сторони робитимуться спроби завадити нам у справедливій визвольній боротьбі”. Про це йдеться у листі голови ЛОО ВО „Батьківщина” Івана Деньковича на ім’я генконсула Російської Федерації у Львові Олександра Чуплигіна.
У листі стверджується, що російські ЗМІ та прес-служба генпрокуратури РФ на замовлення з боку української влади розпочали кампанію дискредитації Юлії Тимошенко, насправді ж мова йде про те, „щоб завадити успішній передвиборчій агітаційній роботі коаліції “Сила народу”, де співголовами є Юлія Тимошенко та Віктора Ющенко, і яка рішуче йде до своєї перемоги”. Іван Денькович також вважає, що „Генеральна прокуратура РФ почала виконувати роль агітбригади проти українських опозиційних сил, поширювати недостовірну інформацію, яка принижує честь і гідність нашого лідера, дискредитує її перед світовою спільнотою. І це в той час, коли правозахисні структури Вашої країни мають чимало невідкладних справ, щоб, скажімо, захистити конституційні права і свободи співвітчизників”.
До того ж „Головна військова прокуратура РФ несподівано реанімувала справу , яка ще у 1996 році пройшла всі судові інстанції і завершилася виправдальним вердиктом Верховного Суду Росії. Саме тоді було заперечено факт отримання російськими офіцерами хабара від Юлії Тимошенко у вигляді ...ксерокса, картриджа і 500 доларів США. Прочитавши таке звинувачення, відразу хочеться задати запитання: чи так дешево коштують російські офіцери, чи мова йде про інше?”, ― йдеться у листі.
Всі ці факти буде обговорені і викрито під час акцій, які проведе ВО „Батьківщина” біля приміщення Генконсульства РФ у Львові.