Валентинки зі стрілами, замоченими на добу в отруту лернейської гідри, запустили у прямий ефір руді чесні та закохані члени „Батьківщини”. Це сталось сьогодні 14 лютого. О такій то годині.

Голова ЛОО партії ВО „Батьківщина”, заступник голови Львівської обласної ради Іван Денькович та голова ЛМО партії „Батьківщина”, заступник голови фракції БЮТ у Львівській міській раді Мирослава Бичишин з любов’ю та великою ласкою привітали 3 фракції Львівської міської ради.

Їх привітання отримало форму відповіді на закохані вчорашні звинувачення УНП, „Свободи” та “Пори” однопартійців ЮВТ у цирковій діяльності у стінах Ратуші, дитячій хворобі лівизни і помаранчевої крутизни та деструктивній діяльності на користь інопланетних держав. Також ці 3 фракції наступили на священний мозоль БЮТу. БЮТ звинуватили у перебудові Ратуші на трибуну для популізъму.

Іван Денькович, з величезною шаною та любов’ю, зичить щастя ратушним хобітам вищевказаних фракцій. Бо лише любов допомагає працювати в Україні, і в усьому світі, зокрема. Любов і лише любов нас врятує. Лише любов завжди перемагає.

Закоханим голосом він розповів про густе дубове коріння корупційності у стінах міськради. Про вікову традицію корумпованості в кабінетах Ратуші. Про бідного мера Андрія Садового, який став заручником такої ситуації. Про пористів, які тримають у руках усі земельні питання.

Мирослава Бичишин запустила експресійний потяг про непрохідні хащі неперших порушень регламенту в Ратуші. Про постійні запізнення депутатів. Про недовіру секретарю міськради Володимиру Квурту, який збиває юлівців та керівників інших фракцій на маргінеси сесійної історії.

Дуетом вони проспівали пісню про те, як юліани вийшли на нараду, а у цей час усі присутні депутати проголосували 7 питань порядку денного за 3-4 хвилини. Бютівці не встигли оговтатись. Їм не вистачило повітря від такого нахабства народних обранців. Це феномен. Такого ще не було. Питання завжди мають якісь застереження чи обговорення. А тут – жодних. Як по маслу. А масла у Ратуші до ххх.

Тому, вони нічого не змогли зробити. Фракція не проявила харакірного характеру. Тому що, вони вперше стали депутатами. Тому що, самі винні. Іван Денькович зазначив, що якби керівником фракції була Юля Володимирівна, то такого б не сталось. Вони б заблокували трибуну і всякі такі панти.

Виявляється, що ЮВТ може замінити всю фракцію БЮТ у Ратуші. Що тоді там роблять усі ці товариші по нещастю? Якась інфантильна психологія. Мама приїде – розбереться, а ми не знаємо, як так сталось. провтикали. соррі, Майкл Юля.

Мама приїде, можливо, 22 лютого і грудьми стане на захист трудового народу. А за її спиною рішуче стоятимуть, як у своєму останньому бою, руді чесні та закохані члени „Батьківщини”. Схилимо голови на знак вшанування їх звитяги та сердечної мужності.

Наступного разу, вони заблокують трибуну і ні на крок не відійдуть від священних ідеалів Майдану та еверластних настанов Великої мами Юлі.

З любов’ю та пошаною – ЛОО та ЛМО партії „Батьківщина”.