Львівська обласна організація ВО „Батьківщина” закликає львів’ян 16 вересня вшанувати пам’ять українських журналістів, які загинули за роки незалежності. Про це йдеться у заяві, яку розповсюдила прес-служба ЛОО „Батьківщини”.
„Почнемо нині, 16 вересня 2004 року, помолимося вранці, запалимо свічки пам’яті закатованих українських журналістів, висловимо слово осуду зрадникам Феміди, наберемося мужності на площі біля нескореного Кобзаря, візьмемо у своє коло невтішну матір позбавлену навіть права похоронити загиблого сина-журналіста і з високо піднятою головою рушимо походом вулицями старовинного та свободолюбивого Львова”, ― зазначено у заяві.
У заяві виловлено обурення тим, що до цього часу не розкрито справу і не знайдено вбивць журналіста Георгія Гонгадзе. „Чотири довгих роки особи в державних мундирах замість того, щоб захистити зубожілий свій народ від знахабнілих правопорушників, служачи нинішній злочинній владі і нехтуючи законами та людською мораллю, ще більше заплутують справу жорстокого вбивства українського газетяра Георгія Гонгадзе”, ― сказано у заяві.
ЛОО „Батьківшина” ввжає. що „не лише право, не лише обов’язок, а ще й шанс українців спільними зусиллями позбутися нечесної влади, не дати їй можливості перетворити Україну у кримінальну державу, побудувати справді демократичне європейське суспільство”.