Відповідну заяву батько Катерини Гандзюк зробив під час засідання тимчасової слідчої комісії з розслідування вбивства його доньки та нападів на інших активістів.

Про це повідомляється на сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook.

"Я хочу, що кожен, хто знав Катю, хто чув про Катю, кожен, хто співчував їй, кожен, хто любив її та підтримував її боротьбу, зрозумів, що для мене, батька Катерини, вже немає різниці між замовниками та тими, хто їх весь цей час покривав. Для мене втрачена ця межа", - заявив Віктор Гандзюк.

На його думку, підозрюваний в організації вбивства Олексій Левін ("Москал-молодший") співпрацює з головою Херсонської обласної ради, представником "Батьківщини" Владиславом Мангером та головою Херсонської ОДА, представником "Блоку Петра Порошенка" Андрієм Гордєєвим та його заступником Євгеном Рищуком. Батько Катерини Гандзюк назвав обидві партії партіями вбивць його доньки.

"Але я досі вірю, що ця країна змінюється. Вірю, що замовники, організатори та виконавці вбивства будуть покарані. Вірю, що і Петро Порошенко, і Юлія Тимошенко не готові йти на вибори у крові. Вірю, що вони почують біль батька, який втратив доньку, і якнайшвидше позбудуться будь-яких зв’язків із цинічним вбивством моєї Каті. Вірю, що вони тут і зараз проведуть межу. Покажуть, що є кордони, за які заходити не можна", – резюмував Віктор Гандзюк.

https://www.facebook.com/gandziukgate/videos/2070396939924181/?__xts__[0]=68.ARB359bkzsBX3qb__nODdQNeQe1IYykCc-5A-A8-T_pj3-d3USZhA-9l2zDKpOP_WpiJqEjWmwZ-8PjXxqaRoqX9GVH3Z-QKEiad2_-FQG3hAFJekkOK4wv3olgT1O8dJZL90PiirpTY0DYD6U98Tn5Ta3w4wb0EnQjbJzUCaKaKZfqOiEiL2re6guOcvekowvWs7rMmEXdut_hOiytHpE4QPW0I1UlOmp-Y-GxAnC4ACrn79ZPZtU6DI-4-uFJp-gHfYbrb3fIW0Fg1UDgXrAoEvLZ7BoWoqjYqe9i3xp81fmBvRbHM-yHBzKun7egrHlLvBpxfQuIcAcMfe2DPLsATUjY30hOIi9mdBw&__tn__=-R

Нагадаємо, громадська активістка та посадовець Катерина Гандзюк померла 4 листопада, не переживши наслідків хімічних опіків кислотою.