Вночі з суботи на неділю між селами Висоцько та Заболотці, що у Бродівському районі, трапилась аварія. Двоє хлопців поверталося мотоциклом додому із сусіднього села. Водій не впорався з керуванням, на швидкості врізався у дерево.

Про це пише lmn.in.ua.

«Зранку в неділю йшли до церкви, дізналися, про страшну аварію. Десь, коло другої ночі трапилась ДТП. Хлопці із сусідніх Лучківців та Дуб’є. Молоді – 20 та 21 рік всього. Десь їхали з дискотеки. На тому місці де аварія сталася – поворот, певно не змогли вписатися, то й вилетіли. Врізались в дерево. Обоє зразу на смерть», – розповідає мешканка Заболотківців Марія.

У селах, звідки загиблі, кажуть, що обоє хлопців з добрих родин. Один з них тільки два тижні як повернувся з армії.

«Євген з нашого Дуб’є. Часто бачила як їздив на мотоциклі. Їх у сім’ї двоє братів, то чергувалися. Недавно був на навчаннях на Яворівському полігоні. Брат в АТО служив, певно, й собі збирався. Василь із Лучківців, тільки два тижні як з армії повернувся. Ще й вдома не встиг набутися. Обоє хлопців ще не встигли створити власних сімей. Навіть не знають, як батькам вдасться пережити це горе», – розповіли у селі Дуб’є.