- Проблема Городоцького району насамперед полягає у безробітті населення. Район гостро потребує коштів для економічного розвитку, згортання ям на дорогах, водопроводів, водовідведення. Це прості господарські проблеми, на вирішення яких чомусь немає грошей. Словом, після виборів нас чекає, так би мовити, непочатий край роботи. Необхідно виділити кошти для ремонту навчальних закладах, які потребують заміни старих вікон на склопакети, що є кроком до енергозберігаючих технологій. Нове опалення, підлога та двері теж потребують заміни. Необхідно подбати і про дитячі установи, щоб молоді батьки мали куди привести своїх дітей на прогулянку, де вони могли б нормально розвиватися, проводити вільний час цікаво та з задоволенням.

Однією з катастрофічних проблем району є проблема утилізації сміття. Потрібно організувати вивезення сміття, адже скоро ми будемо потопати у тому бруді. Тому треба це все збирати, знаходити шляхи та місця куди це вивозити. Це нагальна проблема, адже засмічені ріки, рови. Усюди земля встелена сміттям.

Можна сказати, традиційна біда для району – дороги, які треба серйозно ремонтувати. Поряд з цим потрібно працювати над залученням інвесторів у місцевість. Таким чином інфраструктура буде розвиватися, люди матимуть відповідні робочі місця, щоб працювати на користь своїх сімей для благополуччя своїх дітей. Тому що люди готові працювати, лише нема робочих місць, де вони б могли себе реалізувати.