Новий альбомчик Бека спродюсований невтомним і всюдиприсутнім духом Danger Mous-а за яким ганяється Cat Power. Бас тут всьому голова. Всі інші органи базуються навколо 2-х скелетних треків: "Gamma Ray" і "Chemtrails" (на перший погляд).

Кров носиться хронологічними артеріями від одного покоління до іншого, не залишаючись на одному місці довше одного трека. Новий альбом Esthetic Education буде світитись салютами саме "Modern Guilt".

Хвалу Беку можна возносити вже навіть за малу тривалість альбому. Майже 34 хвилини без жодного пафосу, слюнь і розтікання мислєю по дрєву. Прийшов. Зіграв. Звалив. Залишився в пам'яті. Всьо.

Замісив коробку кольорових пазликів, поплавав морі алюзій, погрівся на сонці моди. Поставив перед вухами слухачів. Сам залишився з спиною як психоаналітик. Відійшов на безпечну відстань.

Поприкалувався над "Silent Shout" Knife, запахом Нірвани, мізками Тома Йорка і нью-вейвом в психоделічному трансі "Orphans". Прокатався на сьорфі The Ventures в "Gamma Ray" разом з Gnarls Barkley.

Занирнув в глибокий нью-вейв в "Chemtrails", діставши з дна цю хітову штучку. Пульсуючим ракенролом пролетів на Британією в "Modern Guilt" відсалютувавши The Good, The Bad & The Queen.

Відмазався від модерного спліну білих на затуманеному Альбіоні, дискотечним відчуттям ритму чорних в "Youthless". Класно простібнувся на фолковими скрипочками в "Walls" у ритмі вальсу.

Знову повернувся на територію Британської імперії, щоб передати полум'яний привіт Burial в дабстепі "Replica", незабувши згадати про класику і 8-ми бітки. Забадяжив кислотний індастріальний мікс "Soul of a Man" з салютом на цей раз славному мадчестеру і не менш славетному блюзу.

Побалувався нью-вейвом і блюзом "Profanity Prayers" і фінішував приблюзованою тягучкою з психоделійним саундом "Volcano", такими собі парафразом колючого вогню в неприступному спліні.

Колдплєї-соплєї явно вибрали не того продюсера. А Бек скооперувавшись з Danger Mouse, викинув на мередіанний простір глобусу власну ноосферку цікавого саунду і винахідливого вояжу свого безсмертного тіла та душі без натяку на якісь там гріховні цайтгайсти енд іншу глобалістичну фігню.

1. Orphans
2. Gamma Ray
3. Chemtrails
4. Modern Guilt
5. Youthless
6. Walls
7. Replica
8. Soul of a Man
9. Profanity Prayers
10. Volcano