Арештованого окупантами в Криму, жителя Херсонської області Едема Бекірова після 30-хвилинного обстеження в кардіології сімферопольської міськлікарні знову повернули в СІЗО.
Про це повідомляє "Крим. Реалії".

"В'язня в Криму кримськотатарського активіста Едема Бекірова, обвинуваченого ФСБ Росії в незаконному зберіганні боєприпасів і вибухівки, вивозили з СІЗО в 6-у міську лікарню Сімферополя для медобстеження, яке тривало 30 хвилин", - йдеться в повідомленні.

За словами адвоката Веліляєва, його підзахисному "зробили кардіограму, протримали 30 хвилин в кардіологічному відділенні 6-ї міськлікарні Сімферополя і відвезли назад до медсанчастини СІЗО».

Адвокат вважає, що адміністрація слідчого ізолятора таким чином відреагувала на рішення Європейського суду з прав людини від 11 червня, яке зобов'язує російську владу терміново помістити Бекірова в лікарню.

«Швидше за все, це була консультація лікарів, за підсумками якої буде висновок, що він здоровий як бик і може в подальшому утримуватися під вартою в медсанчастині СІЗО. Швидше за все, їм потрібно формальний медичний висновок для відповіді в ЄСПЛ », - вважає адвокат.

Нагадаємо, що політв’язня Едема Бекірова вивезли із сімферопольського СІЗО.