"Незважаючи на діючий контракт Річарда Данило з ФК "Металург" (Донецьк), який закінчується 31-го грудня 2014 року, гравець 1 -го березня 2014 не з'явився на тренування команди. Така ж ситуація повторилася і 13-го березня нинішнього року.
Не будемо зайвий раз нагадувати, яка нині ситуація склалася в нашій країні. Суспільно-політична обстановка в Україні напружена до межі. Фінансовий ринок у країні вкрай нестабільний. При всіх цих факторах керівництво нашого клубу робить все можливе, щоб у ФК "Металург" все було стабільно.
Футбол не може залишатися осторонь від загальнонаціональних проблем. З повідомлень ЗМІ ми знаємо, що і в інших футбольних клубах нашої країни є свого роду проблеми. Невелика затримка з виплати зарплати в нашому клубі була протягом декількох днів, але це пов'язано з нестабільною роботою банків в Україні.
Зарплата виплачується регулярно, і ніяких проблем у футболістів і персоналу немає. Гравці знають, що в нашому клубі основа основ - виконання контрактних зобов'язань. Численні аудити - цьому підтвердження.
Ми хотіли б сказати, що проблема виникла тільки у Річарда Данило, агентом якого є Дмитро Селюк. Численний піар агента щодо Данило наштовхує на певні думки. Наш клуб хотів би вирішувати всі питання виключно в правовому полі", - свідчить заява донецького клубу.

Джерело: ФК "Металург" (Донецьк)