Зрада – це завжди болісний процес, тому що здійснюється тими людьми, яким ми довірилися і підпустили близько до серця.

Гороскоп розповість, які знаки Зодіаку можуть зрадити у другій половині травня, пише slovofraza.

Овен

Овну потрібно бути морально готовим до того, що вас хтось зрадить. Причому, велика ймовірність того, що мова йде про зраду з боку коханої людини. Ось тільки у вас ще є шанс запобігти цьому у другій половині травня, тому що частина провини лежить на ваших плечах. Як так? Просто останнім часом ви поводилися занадто жорстко щодо другої половинки. Знак зодіаку Овен багато критикував і не контролював гнів, через що з вами було неможливо знайти спільну мову. Тому астрологічний прогноз закликає терміново змінюватися, адже ще є шанс врятувати стосунки. Якщо ж продовжите в цьому дусі, то партнер знайде того, в чиїх обіймах можна втішитись.

Телець

На жаль, Телець здатний спровокувати когось на зраду в кінці весни. Не зрозумійте неправильно, адже ви непогана людина. Ви відданий зодіакальний представник, який намагається справлятися з будь-якими неприємностями і життєвими негараздами. Однак ви нестерпно вперті! Телець впирається, якщо спробувати його змінити, внести в життя новизну або підштовхнути до експериментів. Близьким і коханій людині буває з вами неймовірно складно, тому що ви не згинні і не допускаєте нічого нового. Так що любителі пригод і новизни можуть зрадити вас і залишити в звичної стабільності, а самі рушать в нове життя.

Стрілець

Гороскоп каже, що Стрільцеві можуть розбити серце через його наївність. Ви надто сильно відкриті до світу, обожнюєте спілкування і пускаєте всіх у серце без розбору. Зодіакальний представник спочатку вірить, що оточений чудовими людьми, які бажають йому тільки добра. Але реальність відрізняється від ваших ілюзій. Саме тому ви пригріли кількох маніпуляторів та шахраїв. На жаль, ці люди можуть вами скористатися і кинути у найважчу хвилину. Тому не турбуйтеся, зробіть висновки, викресліть цих людей з життя і станьте більш розбірливим. Астропрогноз не пропонує Стрільцеві закритися від людей, але близько підпускайте тільки перевірені варіанти.

Риби

У другій половині травня знаку зодіаку Риби просто не пощастило з оточенням, в якому затаїлася погана людина, яка готується всадити вам ніж у спину. Можна сказати, що Риби дуже слабохарактерні, через що притягаються до більш сильних особистостей, які можуть вас пригнічувати і маніпулювати вами. Залишається тільки спокійно поставитися до факту зради і не картати себе. Не думайте, що ви заслужили таке ставлення. Навпаки, це стане для вас сигналом до того, щоб почати цінувати себе і ставитися до себе з належною повагою. Не підпускайте паразитів, які вами користуються.