У понеділок, 7 вересня, нагородженого орденом за мужність під час Революції Гідності Івана Пліша допитували у відділі розслідування особливо тяжких злочинів за участь у мирній акції протесту проти свавілля очільника поліції Львівщини Василя Віконського, яка відбулася 20 серпня під стінами ГУ НП у Львові. Проти активіста порушено провадження по факту ч. 4 ст. 296 КК України. Про це інформує Українська спілка учасників АТО.

Небайдужа ветеранська громада Львова прийшла підтримати нашого побратима. Ми не дозволимо, аби будь-яка мирна акція, будь-яке висловлення власної думки завершувалося Кримінальним провадженням. Вимагаємо, аби правоохоронні органи зайнялися розслідуванням важливих та резонансних справ, а не продовжували переслідувати активістів і «шити» їм видумані справи!

"Беркутівські методи": У Львові за мирну акцію протесту викликали на допит Героя Революції Гідності

"Беркутівські методи": У Львові за мирну акцію протесту викликали на допит Героя Революції ГідностіСьогодні, 7 вересня, нагородженого орденом за мужність під час Революції Гідності Івана Пліша допитували у відділі розслідування особливо тяжких злочинів за участь у мирній акції протесту проти свавілля очільника поліції Львівщини Василя Віконського, яка відбулася 20 серпня під стінами ГУ НП у Львові. Проти активіста порушено провадження по факту ч. 4 ст. 296 КК України.Небайдужа ветеранська громада Львова прийшла підтримати нашого побратима. Ми не дозволимо, аби будь-яка мирна акція, будь-яке висловлення власної думки завершувалося Кримінальним провадженням. Вимагаємо, аби правоохоронні органи зайнялися розслідуванням важливих та резонансних справ, а не продовжували переслідувати активістів і «шити» їм видумані справи!Державне бюро розслідувань Генеральна прокуратура України Служба безпеки України Міністерство внутрішніх справ Національна поліція України Офіс Президента України Львівська обласна державна адміністрація Львівська обласна рада

Опубліковано Українська спілка учасників АТО Понеділок, 7 вересня 2020 р.