Разом з ним у справі проходили ще 11 осіб, у тому числі син П'єр Сільвіо. Всі вони також більше не вважаються фігурантами справи.
Справу стосовно тодішнього голови уряду було порушено в жовтні 2010 року. За версією слідства, він і решта фігурантів розслідування купували через офшори права на трансляцію американських фільмів і телепередач, після чого за заниженою ціною продавали їх мовнику Mediaset, який належить Берлусконі.

Ці події, як стверджувала прокуратура, відбулися впродовж 2003-2004 років. За даними видання, підсудним інкримінували несплату в казну близько десяти мільйонів євро.

Розглянувши докази прокуратури, суддя постановив зняти звинувачення, пов'язані з 2003-м роком, у зв'язку з закінченням терміну давності. Одночасно він оголосив, що переслідування за епізодами, які відбулися в 2004 році, неможливе через нестачу доказів.
Зараз Берлусконі проходить обвинуваченим у аналогічній справі, яка стосується періоду 1994-1999 років. За цей час, як вважає слідство, підсудний придбав права на фільми і передачі на 470 мільйонів євро. 18 червня 2012 року прокуратура попросила засудити екс-прем'єра у цій справі на три роки і вісім місяців.

Ще одна така ж справа, в рамках якої Берлусконі звинувачують в ухилянні від сплати податків на вісім мільйонів євро, раніше слухалася в суді Мілана. У жовтні 2011 року звинувачення з колишнього глави уряду було знято.

Крім фінансових махінацій, Сільвіо Берлусконі звинувачують в сексі з неповнолітньою повією, а також у перевищенні повноважень. По кожному з цих звинувачень було порушено окрему справу.

Джерело: lenta.ru