Матч в Івано-Франківську ще раз підтвердив, що за такими матчами сумує наш міні-футбол і на них він бідний. Матч «Ураган» - «Енергія» - яскравий приклад того, за що люблять цю гру.

Доволі прогнозовано на матч в Івано-Франківську прийшло чимало вболівальників. Утім, місцевий ажіотаж прогнозувався. «Ураган» та «Енергія» завжди не залишають вболівальників поза увагою, даючи їм необхідне – голи, видовище, настрій,інтригу, тему для майбутнього обговорення.

Місць бракувало не тільки на трибунах, а ще й в проходах та на сходах. Усе говорило про те, що в Івано-Франківську грає чемпіон з віце-чемпіоном України. Ситуація у турнірній таблиці склалася таким чином, що поразка «Урагана» у матчі, зі звання чемпіона України давала приставку екс, тобто колишній. Відрив франківців від львів’ян уже настільки великий, що наздогнати команду Станіслава Гончаренка та Миколи Сича у цьому сезоні майже нереально.

Підготовка «Енергії» до матчу з «Ураганом» у Трускавці дала свої плоди, найголовніше результат. Гру через певний час забудуть, а він залишиться. До речі, результат історичний. З таким рахунком «Енергія» «Ураган» ще ніколи не перемагала. Побачити 13 голів у такому матчі не розраховував, мабуть, ніхто.

Загалом «Енергія» переграла суперника у цьому матчі. Перш за все, в реалізації гольових моментів. Вісім голів у цьому чемпіонаті «Енергія» ще не забивала, а «Ураган» стільки не пропускав. Відповідно «Енергія» 5 голів від свого суперника у цьому чемпіонаті отримала вперше. Наставник «Енергії» Станіслав Гончаренко ніколи не приховував того, що краще виграти 3:0, аніж 8:5. Відповідно претензії до гри команди в тренерського штабу «Енергії» будуть. Утім, найголовніше в цьому матчі було здобути результат для того, аби відчепити «Ураган» в турнірній таблиці.«Ураган» за останні два матчі пропустив 14 (!) голів. Відтак, у Сергія Гупаленка буде значно більше претензій своїм гравцям. 

Львівська команда зробила великий крок до чемпіонства і для когось, мабуть, зняла вже усі питання щодо першого місця. У разі перемоги «енергетиків» над харківським «Локомотивом» у наступному турі відрив від харків’ян буде у вісім очок. Запитання чи поверне собі «Енергія» чемпіонське звання буде риторичним.

Ураган (Івано-Франківськ) - Енергія (Львів) - 5:8 (2:4)

25 лютого. 16:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 1200 глядачів.

Арбітри: Іванов (Дніпропетровськ), Дребужан (Мукачеве). Інспектор: Веремчук (Рівне).

Делегат: Журавльов (Київ).

Ураган: Колток (Ципун, 10) - Цвєлих, Леандріньо, Ярий, Павлюк - Карліньос, Валєнко-к, Сержао, Королишин - Аветисян, Крикун.

Енергія: Лисенко-к - Якунін, Легчанов, Павленко, Овсянніков - Чепорнюк, Рогачов, Д.Бондар, Макаєв - Коваль, Тригубець.

Голи: Сержао (10, 26, 32), Цвєлих (20, 34) - Макаєв (5), Легчанов (9, 29), Цвєлих (9, а/г), Сержао (12, а/г), Павленко (32), Чепорнюк (33), Овсянніков (37).

Попередження: Чепорнюк (31).

Фото з офіційного сайту Урагана